DRABINKA EURO Liga 20.02.2019
--------------------------
  kolumna A kolumna B (1/16 rozgrywek) kolumna C (1/8 rozgrywek) kolumna D (Ćwierć finał) kolumna E (Pół finał) kolumna F (Finał) Zdobywca pierwszej nagrody
 
1 Piotr Gonera  
1 3:0WŁukasz Pluskota  
1 5:1Łukasz Pluskota  
1 3:1Alan Aleksandrowicz  
1 3:3KKrystian Daniel  
1 8:1Bartosz Krzyżański  
3:3KMikołaj Krasoń
 
 
2 Łukasz Pluskota  
 
 
3 Mateusz Endler  
2 3:2Jakub Turkowski  
 
 
4 Jakub Turkowski  
 
 
5 Mateusz Kozłowski  
3 3:1Alan Aleksandrowicz  
2 2:2KAlan Aleksandrowicz  
 
 
6 Alan Aleksandrowicz  
 
 
7 Kacper Powalski  
4 4:1Kacper Powalski  
 
 
8 Dominik Nowacki  
 
 
9 Wiktor Kokuszko  
5 1:1KWiktor Kokuszko  
3 3:0Krystian Daniel  
2 1:1KKrystian Daniel  
 
 
10 Adrian Smolak  
 
 
11 Szymon Student  
6 5:0Krystian Daniel  
 
 
12 Krystian Daniel  
 
 
13 Antoni Nowak  
7 3:0WMichał Grabjasz  
4 5:1Michał Grabjasz  
 
 
14 Michał Grabjasz  
 
 
15 Tomasz Cieślak  
8 3:0WJakub Dobrowolski  
 
 
16 Jakub Dobrowolski  
 
 
17 Krystian Walter  
9 3:0WKuba Wnuk  
5 3:1Kuba Wnuk  
3 5:1Bartosz Krzyżański  
2 4:1Bartosz Krzyżański  
 
 
18 Kuba Wnuk  
 
 
19 Gabriel Siekierski  
10 2:1Gabriel Siekierski  
 
 
20 Filip Marcinkowski  
 
 
21 Mikołaj Banasiak  
11 3:0Bartosz Krzyżański  
6 3:0WBartosz Krzyżański  
 
 
22 Bartosz Krzyżański  
 
 
23 Norbert Królewiak  
12 3:0WNorbert Królewiak  
 
 
24 Maksymilian Zimny  
 
 
25 Michał Gotwald  
13 5:1Michał Gotwald  
7 1:1KSebastian Bator  
4 1:1KMateusz Jasica  
 
 
26 Przemysław Nowicki  
 
 
27 Karol Świniarski  
14 3:0WSebastian Bator  
 
 
28 Sebastian Bator  
 
 
29 Kamil janiak  
15 2:0Mateusz Jasica  
8 7:0Mateusz Jasica  
 
 
30 Mateusz Jasica  
 
 
31 Grzegorz Marczewski  
16 1:1KGrzegorz Marczewski  
 
 
32 Piotr Bryl  
 
 
33 Krystian Uznański  
17 8:0Krystian Uznański  
9 3:0Krystian Uznański  
5 4:2Mikołaj Krasoń  
3 6:1Mikołaj Krasoń  
2 5:3Mikołaj Krasoń  
 
 
34 Jakub Jantosiak  
 
 
35 Igor Skopiński  
18 5:3Mikołaj Rąkowski  
 
 
36 Mikołaj Rąkowski  
 
 
37 Mikołaj Krasoń  
19 3:0Mikołaj Krasoń  
10 3:2Mikołaj Krasoń  
 
 
38 Paweł Gołda  
 
 
39 Grzegorz Sadowski  
20 3:0WJakub Soboski  
 
 
40 Jakub Soboski  
 
 
41 Szymon Żywocki  
21 6:1Dominik Rybka  
11 2:1Dominik Rybka  
6 3:3KGrzegorz Pluskota  
 
 
42 Dominik Rybka  
 
 
43 Michał Potrzebny  
22 3:0WMichał Potrzebny  
 
 
44 Tomasz Antczak  
 
 
45 Karol Sekieta  
23 4:1Grzegorz Pluskota  
12 5:2Grzegorz Pluskota  
 
 
46 Grzegorz Pluskota  
 
 
47 Dawid Dudek  
24 3:0WBartosz Roczeń  
 
 
48 Bartosz Roczeń  
 
 
49 Antek Szewczyk  
25 8:0Joachim Sarnik  
13 1:1KJoachim Sarnik  
7 2:1Norbert Szewczyk  
4 8:2Norbert Szewczyk  
 
 
50 Joachim Sarnik  
 
 
51 Michał Małkowski  
26 3:0WSzymon Kupis  
 
 
52 Szymon Kupis  
 
 
53 Norbert Szewczyk  
27 3:0WNorbert Szewczyk  
14 3:0WNorbert Szewczyk  
 
 
54 Gracjan Karasiński  
 
 
55 Marcin Stefaniak  
28  
 
 
56 Mikołaj Kowalczyk  
 
 
57 Jakub Zwoliński  
29 2:0Jakub Zwoliński  
15 2:0Jakub Zwoliński  
8 2:1Jakub Zwoliński  
 
 
58 Dawid Dudek  
 
 
59 Dawid Witczak  
30 4:0Dawid Witczak  
 
 
60 Albert Uciński  
 
 
61 Ignacy Wabiński  
31 3:0WBartek Ignaczak  
16 3:0WBartek Ignaczak  
 
 
62 Bartek Ignaczak  
 
 
63  
32 3:0WPiotr Herczyński  
 
 
64 Piotr Herczyński