Lista graczy turnieju.

Zarejestrowano 128 z 138 graczy (128 + 10 rezerwowych)

ImięNazwiskoRodzaj gracza
BartekIgnaczakZakwalifikowany
MichałDomańskiZakwalifikowany
AntoniŚpiewak Zakwalifikowany
AdamHryniewieckiZakwalifikowany
AdrianPiotrowski Zakwalifikowany
Mateusz EndlerZakwalifikowany
Krystian Walter Zakwalifikowany
MichałGotwaldZakwalifikowany
JakubSoboskiZakwalifikowany
KamilIgnaczakZakwalifikowany
DawidNowickiZakwalifikowany
JakubDominiakZakwalifikowany
Damian Kubiak Zakwalifikowany
JakubBilskiZakwalifikowany
PatrykKlimczakZakwalifikowany
Dominik Rybka Zakwalifikowany
MateuszGrobelnyZakwalifikowany
Tomasz CieślakZakwalifikowany
KrystianFrątczakZakwalifikowany
MarcelBogusZakwalifikowany
Paweł Gołda Zakwalifikowany
DorianDębowskiZakwalifikowany
NorbertSzewczykZakwalifikowany
JakubDobrowolskiZakwalifikowany
KonradKubiakZakwalifikowany
BartłomiejUznańskiZakwalifikowany
Jakub Kubiak Zakwalifikowany
Michał GrabjaszZakwalifikowany
MichałDobrowolskiZakwalifikowany
KarolSobczakZakwalifikowany
JakubKucharskiZakwalifikowany
FilipŚpiewakZakwalifikowany
JuliaSzymczakZakwalifikowany
KacperWłodarczykZakwalifikowany
MateuszMichalakZakwalifikowany
Adam Śpiewak Zakwalifikowany
ŁukaszKopińskiZakwalifikowany
PatrykPietrzakZakwalifikowany
Szymon KujawskiZakwalifikowany
JakubMakówkaZakwalifikowany
MaksGzikZakwalifikowany
ŁukaszGuzZakwalifikowany
MichałMajkowskiZakwalifikowany
Krystian DanielZakwalifikowany
Grzegorz Pluskota Zakwalifikowany
Dawid DziewulakZakwalifikowany
AdrianBanasiakZakwalifikowany
DominikNowackiZakwalifikowany
FranekmajkowskiZakwalifikowany
KarolŚwiniarskiZakwalifikowany
KamilGrobelnyZakwalifikowany
BartekMichalakZakwalifikowany
KubaGoneraZakwalifikowany
RafałUrbaniakZakwalifikowany
AntoniKniećZakwalifikowany
marcel kołczak Zakwalifikowany
DominikNiciejewskiZakwalifikowany
KubaWnukZakwalifikowany
MikołajKrasońZakwalifikowany
TomaszMłożniakZakwalifikowany
DamianMłożniakZakwalifikowany
HubertDziewicZakwalifikowany
BartoszRoczenZakwalifikowany
KacperWłodarczyk Zakwalifikowany
PiotrHerczyńskiZakwalifikowany
PiotrGoneraZakwalifikowany
TomaszSikałaZakwalifikowany
Michał Kępniak Zakwalifikowany
AdamGralaZakwalifikowany
LeonPiętkaZakwalifikowany
AleksanderPotrykusZakwalifikowany
BartoszLorZakwalifikowany
KacperWieczorkiewiczZakwalifikowany
AlanAleksandrowiczZakwalifikowany
Mariusz KowaszZakwalifikowany
JakubHofmanZakwalifikowany
PawełRychlikZakwalifikowany
Mikołaj ZimnyZakwalifikowany
AdrianBalcerzakZakwalifikowany
MateuszZwierzchowskiZakwalifikowany
MarcelCieślakZakwalifikowany
MaksymilianBebejZakwalifikowany
EuzebiuszBebejZakwalifikowany
DariuszLegunZakwalifikowany
MateuszSokołowskiZakwalifikowany
MichałStępieńZakwalifikowany
AdamSemlaZakwalifikowany
MichałKatarzyniakZakwalifikowany
NatanielKochaniecZakwalifikowany
ŁukaszKubiakZakwalifikowany
KacperMarcinkowskiZakwalifikowany
WiktorKokuszkoZakwalifikowany
GabrielSiekierskiZakwalifikowany
IgorDzieciątkowskiZakwalifikowany
Wojciech Gawlik Zakwalifikowany
ŁukaszGustowskiZakwalifikowany
KevinPiątekZakwalifikowany
KamilJaniakZakwalifikowany
Oskar Raczyński Zakwalifikowany
GracjanKarasińskiZakwalifikowany
JarosławKrześniakZakwalifikowany
SzymonGrudzińskiZakwalifikowany
BartoszFryzeZakwalifikowany
KamilWoskowskiZakwalifikowany
MateuszAntosiakZakwalifikowany
IgorGrudzińskiZakwalifikowany
MarcelGrudzinskiZakwalifikowany
MateuszFrącalaZakwalifikowany
KacperDominiakZakwalifikowany
MateuszHeblewskiZakwalifikowany
Maks AndrzejakZakwalifikowany
DanielKwapiszZakwalifikowany
PiotrKwapiszZakwalifikowany
PatrykSowałaZakwalifikowany
AdrianKulawieckiZakwalifikowany
JakubBłachutZakwalifikowany
AdrianKaźmierczakZakwalifikowany
Mateusz SawickiZakwalifikowany
MateuszNowickiZakwalifikowany
KubaGalusZakwalifikowany
Rezerwowy Zakwalifikowany
Rezerwowy Zakwalifikowany
KlimczakKacperZakwalifikowany
AdamKałużaZakwalifikowany
KubaPółgrabiaZakwalifikowany
KacperWasilewskiZakwalifikowany
IgorPawlikowskiZakwalifikowany
BartoszWlaźlikZakwalifikowany



ksiezyc.pl

Ksiezyc.pl - zduńskowolski operator telekomunikacyjny dostarczający usługi Internet Telewizja do domów w całym powiecie zduńskowolskim.